Hakkımızda

Türkiye’nin tamamen ücretsiz pazaryeri mecrası olan iyi1.com, 2020 yılında türk internet kullanıcılarına en iyi pazaryeri olma hedefi ile hayata geçirildi. Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu olmayı hedefleyen ve hizmetini ücretsiz sürdürmeyi planlayan iyi1.com bu yönde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Cep telefonu,Bilgisayar ve Tablet olmak üzere toplam 3 ana kategoride hizmet veren iyi1.com bunlara bağlı olarak yedek parça,arızalı ürün satışı,2.el parça satışı vs. alt kategorileri ile ilan vermek isteyen kullanıcılarının isteklerine cevap veriyor.

Yenilikçi   hizmetleri ile kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen ve sürekli kendisini yenileyen iyi1.com, çalışmalarıyla siz değerli kullanıcılarının en üst düzeyde memnuniyetini sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

www.iyi1.com, yaptığı işi seven ve benimseyen profesyonel çalışanları ile güçlü teknolojik altyapısı ve kullanıcı odaklı hizmet anlayışı ile kullanıcılarının hayatlarına dokunarak hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.